niedziela, 23 stycznia 2011

Polska bez medalu

Polacy po ciężkim boju ze Szwedami, przegrali 21:24. Było trochę błędów w ataku, świetnie spisał się Szmal. Mecz był piekielnie trudny i niestety Polacy nie dali rady.
Niestety mecz z Duńczykami mógł być lepszy. Mimo świetnej gry Szmala zawodził atak polaków. Reprezentacja Polski przegrała z Danią 27:28. O końcowym wyniku zdecydowała pierwsza połowa meczu, bardzo słaba w wykonaniu Biało-czerwonych. Po przerwie trener Bogdan Wenta zdecydował się na rotację w składzie, co szybko przyniosło wymierne efekty. Polacy wygrali tę partię różnica pięciu goli, ale niestety na doprowadzenie choćby do remisu nie starczyło im już czasu. W dodatku sędzia to kalosz... Szkoda fatalnej pierwszej połowy. Teraz Polacy walczą już tylko o dobre miejsce i dostanie się do Igrzysk Olimpijskich.
Dzisiaj Polska wygrała z Serbią 27:26 (10:11).